Yamaha WR 250R
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha WR 250R 2018
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 77 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 53.6 mm |
| Výkon motora | 31 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 10000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 23.7 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 8000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11.8 |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Zdvihový objem | 250 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Podvozok
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 80 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 100 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 21 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 120 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 2180 mm |
| Šírka | 810 mm |
| Výška | 1230 mm |
| Rázvor | 1420 mm |
| Výška sedadla | 930 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 134 kg |
| Objem palivovej nádrže | 7.6 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Yamaha WR 250R
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Yamaha WR 250R História
Yamaha WR 250R 2017

31 k
250 cm3
134 kg
Yamaha WR 250R 2016

31 k
250 cm3
134 kg
Yamaha WR 250R 2015

31 k
250 cm3
134 kg
Yamaha WR 250R 2014

31 k
250 cm3
134 kg
Yamaha WR 250R 2013

31 k
250 cm3
134 kg
Yamaha WR 250R 2012

31 k
250 cm3
134 kg
Yamaha WR 250R 2011

32 k
250 cm3
134 kg
Yamaha WR 250R 2010

32 k
250 cm3
134 kg
Yamaha WR 250R 2009

31 k
250 cm3
134 kg
Yamaha WR 250R 2008

31 k
250 cm3
126 kg
4 316,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Yamaha WR 250R
Alternatívy k Yamaha WR 250R
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha WR 250R
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha WR 250R?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha WR 250R, rok výroby 2012, je 4 620 EUR s priemerným nájazdom 10 920 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha WR 250R alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha WR 250R?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Yamaha WR 250R.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha WR 250R? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2011, cenová stabilita modelu Yamaha WR 250R bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle normálna. Cenový trend v prvom roku bol -9 %, -19 % v druhom roku a -14 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Yamaha WR 250R?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Yamaha WR 250R. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha WR 250R Obrázky
Zdroj: 1000PS





























